car2

Opinie kursantów

 1. Bardzo polecam OSK Roys. Po rozmowach z wieloma znajomymi, stwierdzam, że do egzaminu byłem przygotowany najlepiej z nich wszystkich. Egzamin teoretyczny jak i egzamin praktyczny nie przyniósł mi większych trudności dzięki przekazanej mi wiedzy przez pana Adama.

 2. Polecam to osk,miła atmosfera na wykładach jak i na jazdach ,mili instruktorzy,Pan Adam wszystko fajnie tłumaczył,wyjaśniał każdy błąd,dzięki niemu zdałem za pierwszym razem teorię jak i praktykę.Naprawdę warto.

 3. Z całego serca polecam auto szkołę OSK Roys super atmosfera, profesjonalni instruktorzy i ciekawy wykładowca. Teoria jak i praktyka świetnie przygotowały mnie do egzaminu jestem bardzo zadowolona i uważam że jest to najlepsza szkoła w okolicy !!

 4. Polecam ten ośrodek ,wszystko zostało mi bardzo dobrze wyjaśnione :) Zdałam za pierwszym razem :)

 5. Polecam OSK Roys, a szczególnie panią instruktorkę Patrycję. Cudowna atmosfera na jazdach, ciekawe wykłady, dobre wskazówki jak zdać egzamin. Zdane za pierwszym!

 6. Bardzo polecam ten ośrodek, wykłady jak i jazdy przeprowadzone profesjonalnie i bezproblemowo przyswajało się przekazywaną wiedzę. Do egzaminu podchodziłem pewnie, bo wiedziałem, że jestem dobrze przygotowany.

 7. Polecam z całego serca. Wyrozumiałość i cierpliwość na naj wyższym poziomie. Zdałam za pierwszym razem z ogromną wiarą Pana instruktora Adama za co bardzo dziękuję.

 8. Szkoła świetnie przygotowuje do egzaminu! Polecam 10/10

 9. Dziękuję Panu Adamowi za poświęcony czas i za cierpliwość. Cuda się zdarzają, więc warto jest w to wierzyć :) Jednak w tym przypadku to nie cud, lecz bardzo dobre przygotowanie do egzaminu sprawiło, że zdałam :))) Pozdrawiam

 10. Bardzo polecam ten ośrodek. Miła atmosfera, bardzo dobrze tłumaczą. Dzięki pomocy Pani Patrycji zdałem za pierwszym razem za co ogromnie dziękuję.

Dodaj swoją opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Current ye@r *

OSK ROYS W LICZBACH

 • 1 miejsce wśród
  zdawalności egzaminów *
 • 10 lat doświadczenia
  w nauce jazdy
 • 8+ okrążeń kuli ziemskiej
  z kursantami
 • 1500+ zadowolonych
  kursantów ośrodka

* Wynik za I połowę 2014 dla ośrodków szkolenia kierowców w Żorach obsługujących w tym terminie powyżej 10 kursantów, zdających egzamin praktyczny i teoretyczny kategorii B.
Na podstawie danych WORD Katowice, źródło: Urząd Miasta w Żorach.