car2

Opinie kursantów

 1. Sadystyczne znecanie sie nad kursantami podczas jazdy z P.Asią hahaha oczywiście żartuje najlepsza szkoła jazdy w Żorach ;) wykłady świetnie przygotowane wszystko tak jak być powinno naprawde wiem co mówię każdy p.Adam wszystko świetnie tlumaczy wiele przypadków opowiada na podstawie własnych doświadczeń więc łatwiej to zapamiętać a jazdy z p.Asia to czysta przyjemność p.Asia jest tak wygadana osoba ze te jazdy tak szybko niestety się kończą ale p.Asia jest w stanie nauczyć jeździć kazdego kursanta:) zdałem za pierwszym razem pozdrawia; )) najlepsza szkoła jazdy w Żorach

 2. Najlepsza szkoła nauki jazdy , wykłady bardzo dobrze tłumaczone , wszystko z życia wzięte szkoda ze tak szybko się skończyły , jazdy miałem z pania Asia osobiście bardzo dużo mnie nauczyła i z tego powodu zdalem za pierwszym razem testy i jazdy , z mila chęcią wyjeździlbym kolejne 30godzin jazd. POLECAM !!!

 3. Egzamin zdany za pierwszym razem :) najlepsza szkoła jazdy-OSK Roys. polecam wszystkim!! Jeszcze raz dziękuję za dobrą naukę :D

 4. Jestem bardzo zadowolona z wyboru szkoły :) wykłady bardzo wyczerpująco prowadzone przez P. Adama i P. Asię :) . Podeszłam do jazd z paraliżującym strachem, a dzięki instr. Krzyśkowi..który spokojnie wszystko tłumaczył ..poczułam się bezpiecznie za kółkiem :) no cóż nigdy nie pomyślałabym, że jazda samochodem może być przyjemna ;) Serdecznie polecam :)))

 5. Jestem baardzo zadowolona, że miałam zaszczyt jeździć z Panem Krzysiem Brillą! Najlepsza szkoła nauki jazdy w Żorach, dzięki Panu Krzysiowi poczułam się za kółkiem bezpiecznie i poczułam, że jazda samochodem to sama przyjemność! 10/10, polecam :)

 6. Baaardzo serdecznie POLECAM ! ;-) Bardzo miła atmosfera, dużo cierpliwości ze strony Pana Krzyśka ! Zdane za pierwszym razem , DZIĘKUJĘ :)

 7. Naprawdę POLECAM ! ;-) Bardzo miła atmosfera, dużo cierpliwości ze strony Pana Krzyśka! Najlepszy instruktor ! Zdane za pierwszym razem , DZIĘKUJĘ :)

 8. Zacznę od tego, że panicznie bałam się zapisać na prawo jazdy. Po rozmowie z koleżankami, które poleciły mi tą szkole jazdy przełamałam się i poszłam zapisać się na kurs. Nie żałuje, że trafiłam na tą szkole! Wykłady bardzo dobrze przygotowane i ciekawe,a to jest najważniejsze ponieważ łatwiej jest nam – kursantom wszystko zapamiętać. Jazdy miałam z Panią Asią, która ma anielską cierpliwość. Wszystko tłumaczy na spokojnie i kilka razy. Bardzo bałam się usiąść za kółkiem, ale profesjonalne podejście Pani Asi spowodowało że lęk zniknął. Jazdy z Panią Asią mijają bardzo szybko. Atmosfera na jazdach wspaniała. Kilka dodatkowych godzin jeździłam również z Panem Adamem, który daje świetne wskazówki i warto je zapamiętać. Egzamin zdałam za pierwszym razem! :) Ale to wszystko dzięki świetnym instruktorom i wspaniałej szkole. Dziękuje bardzo Pani Asi jak i Panu Adamowi za to, że nauczyli mnie tylu rzeczy! POLECAM! :)

 9. Gorąco polecam OSK Roys i serdecznie dziękuję panu Adamowi – najlepszemu instruktorowi, za bezstresowe jazdy, wszelkie cenne wskazówki, a przede wszystkim za każde „braterskie upomnienie” ;)

 10. Wykupione 2h jazd w celu doszkolenia przed egzaminem. Obecne trasy przedstawione wzorowo na terenie Rybnika. Pan Adam wskazuje idealnie błędy kursanta, choć prawko posiadam od 5lat. POLECAM w 100%

Dodaj swoją opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Current ye@r *

OSK ROYS W LICZBACH

 • 1 miejsce wśród
  zdawalności egzaminów *
 • 10 lat doświadczenia
  w nauce jazdy
 • 8+ okrążeń kuli ziemskiej
  z kursantami
 • 1500+ zadowolonych
  kursantów ośrodka

* Wynik za I połowę 2014 dla ośrodków szkolenia kierowców w Żorach obsługujących w tym terminie powyżej 10 kursantów, zdających egzamin praktyczny i teoretyczny kategorii B.
Na podstawie danych WORD Katowice, źródło: Urząd Miasta w Żorach.