car2

Opinie kursantów

 1. Polecam szkołę jazdy – OSK Roys Żory wykłady świetne dobrze tłumaczone przez P. Adama oraz Panią Asię .
  Trafiłam na świetnego instruktora Krzysztofa z nim nie można się nudzić, dobrze tłumaczy i ma cierpliwość do kursantów ,jak na niego traficie na pewno wyprowadzi was na manowce ….. oczywiście żarcik ;) . Ja osobiście jestem zadowolona z wyboru szkoły nie chciała bym innej, dzięki temu poznałam miłych ludzi którzy chcą cię nauczyć i są do końca z Tobą nie zbywają byle czym lecz interesują się kursantem do początku do końca ,
  dlatego polecam przyszłym kursantom na pewno nie po żałujecie wyboru szkoły ……wybierając Krzysia na pewno będziecie zadowoleni z takiego instruktora …..:)

 2. Najlepsza szkoła jazdy. Zdałam za pierwszym razem teorie jak i praktyke :-) Nie udałoby się, gdyby nie profesjonalizm i cierpliwość instruktora P.Adama. Zarówno wykłady i jazdy super prowadzone,zawsze z uśmiechem i bez stresu ;-) ;-) ;-) polecam.

 3. Zdałam dzisiaj egzamin za pierwszym podejściem. Pani Asia – cudowna kobieta. Każda jazda była dla mnie czystą przyjemnością :) Luźna, bezstresowa atmosfera, wiecznie uśmiechnięta instruktorka, która chwali za każdą drobną rzecz. Aż szkoda, że już skończyłam.
  Wykłady również były prowadzone w miłej atmosferze. Pan Adam ma głos, którego z przyjemnością się słucha :D
  Cieszę się, że wybrałam akurat tę szkołę i będę ją na pewno polecać innym!
  Pozdrawiam cieplutko!

 4. Egzamin praktyczny zdany za pierwszym razem po wznowieniu nauki pierwsze podejście miałem 10 lat temu przez ten czas myslałem ze nie jest mi dane mieć prawko ale dzięki P.Adamowi uwierzyłem w siebie Jeszcze raz wielkie dzięki ……..

 5. Polecam OSK Roys, jazdy miałam z panem Rojkem, odbywały się w miłej i bezstresowej atmosferze. Dużo się nauczyłam, a egzamin teoretyczny i praktyczny zdałam za pierwszym razem.

 6. Zdałam dziś egzamin za pierwszym razem – teorię jak i praktykę :D. Pan Rojek to pozytywna i baaaardzo cierpliwa osoba (gwarantuję, że jeśli coś nie będzie wychodziło jak należy, to będzie z Wami ćwiczył, i ćwiczył, i ćwiczył… , aż w końcu Wam wyjdzie – wiem to po sobie ;) ), a jazdy odbywają się zawsze w bezstresowej i przyjemnej atmosferze. Dzięki świetnie wytłumaczonej teorii oraz wyczerpującym odpowiedziom na wszelkie pytania, żadne pytanie na egzaminie nie sprawia trudności. Polecam OSK ROYS wszystkim przyszłym kursantom – na pewno się nie zawiedziecie ;) Powodzenia i szerokiej drogi

 7. Bardzo dobre przygotowanie, elastyczność w dopasowaniu sie czasowo do kursantów, pełen profesjonalizm. Zdane za pierwszym polecam !!!

 8. Bardzo Polecam OSK ROYS! :) Dzięki świetnej atmosferze, profesjonalnego podejścia do kursanta i wyrozumiałość Pana Irka, zdałam za pierwszym razem. ;) Bardzo polecam Pana Irka. ;) Serdecznie Dziękuję. Pozdrawiam. ;)

 9. Pomimo mojego braku wiedzy o jeździe autem, dałam rade.Nie przypuszczałam, że zdam za pierwszy razem . Tylko dzięki profesjonalnej nauce i cierpliwości pana Adama podołałam. Szczerze polecam OSK Roys

Dodaj swoją opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Current ye@r *

OSK ROYS W LICZBACH

 • 1 miejsce wśród
  zdawalności egzaminów *
 • 10 lat doświadczenia
  w nauce jazdy
 • 8+ okrążeń kuli ziemskiej
  z kursantami
 • 1500+ zadowolonych
  kursantów ośrodka

* Wynik za I połowę 2014 dla ośrodków szkolenia kierowców w Żorach obsługujących w tym terminie powyżej 10 kursantów, zdających egzamin praktyczny i teoretyczny kategorii B.
Na podstawie danych WORD Katowice, źródło: Urząd Miasta w Żorach.