car2

Opinie kursantów

 1. Polecam naukę w tej szkole! Na wykładach fantastyczna atmosfera – dzięki Panu Adamowi.
  Ogromne podziękowania dla Patrycji najlepszej instruktorki – pełen profesjonalizm i zaangażowanie. Jazdy z Patrycją to sama przyjemność i co najważniejsze zdane za pierwszym razem!!! 🙂
  Pełna klasa w przygotowaniu do egzaminu teoretycznego jak i praktycznego!

 2. Serdecznie polecam Ośrodek OSK Roys. Dzięki profesjonalnemu podejściu Pani Patrycji egzamin zdałem za pierwszym razem.
  Dziękuje i Pozdrawiam 🙂

 3. Przygotowanie do egzaminu teoretycznego jak i praktycznego profesjonalne, tłumaczenia jazdy, zagadnien bezbłędne, wszystko zdane za pierwszym, bardzo polecam OSK ROYS!

 4. Bardzo polecam OSK Roys.
  Jazdy w przemiłej atmosferze z Panem Krzyśkiem i wszystko super wytłumaczone a egzamin zdany za pierwszym razem 🙂
  Dziękuje Krzysiu za przygotowanie 🙂

 5. Polecam! Przygotowanie z OSK Roys pozwoliło mi zdać egzamin wewnętrzny oraz państwowy za pierwszym razem 🙂 Jazdy z Panią Patrycją przebiegają w spokojnej i miłej atmosferze 🙂

 6. Najlepszy ośrodek! A pani Patrycja wyszkoliła mnie perfekcyjnie, dzięki niej zdałam za pierwszym razem za co bardzo dziękuje. Miłe towarzystwo i swobodna atmosfera sprzyjała nałce. Dziękuje!

 7. Polecam OSK Roys. Na wykładach super atmosfera, a jazdy z Panią Patrycją są rewelacyjne 🙂 . Zdałam za 1 razem 🙂 . Dziękuje bardzo i pozdrawiam.

 8. Serdecznie polecam Ośrodek OSK Roys! Przygotowanie teoretyczne jak i praktyczne do egzaminu na wysokim poziomie. Dbałość o szczegóły na szkoleniu, pełen profesjonalizm, zaangażowanie i podejście do kursanta zasługują na szczególne wyróżnienie. Dziękuję i pozdrawiam Panią Asię!.

 9. Serdecznie polecam ośrodek osk roys!!! A w szczególności panią Partycje przygotowała mnie do egzaminu praktycznego bardzo profesjonalnie zdane za pierwszym razem polecam i pozdrawiam.

 10. Najlepsi!!! Dzięki Patrycji zdane za 1 razem a strach przed samochodami juz po 1 godzinie zamienił sie w wielką miłość do jazdy 🙂 DZIĘKUJĘ!!!

 11. Najlepsza szkola w zorach. Przygotowanie profesjonalnie. Patrycja najlepszy instruktor. Gorąco polecam

 12. Jestem bardzo zadowolona z całego kursu przeprowadzonego w szkole Pana Rojka. Patrycja, która była moją instruktorką świetnie przygotowała mnie do części praktycznej i dzięki niej zdałam za pierwszym razem! Z czystym sumieniem polecam tę szkołę.

 13. Wszystko było w pożadku , miła atmoswera jak i kurs , dzieki pani Patrycji zdałam za 5 ale ważne że sie udało

 14. Polecam, wykłady ciekawie prowadzone, Pani Patrycja najlepszy instruktor jakiego można było trafić 😀

 15. Teoria i praktyka zdane za pierwszym razem, a to wszystko dzięki Panu Adamowi! Bardzo serdecznie polecam!
  Najlepsza szkoła w Żorach!!!

 16. Polecam. Najlepsza nauka jazdy. Oczywiscie zdane za pierwszym 🙂 a to dzieki Pani Patrycji i jej cennych rad 🙂

 17. Pozdrawiam Pana Adama – świetny instruktor, najlepszy z jakim jeździłem, a było ich sporo 🙂 Prawko zdane, pozdrawiam!

 18. Polecam wszystkim Panią Patrycje. Mam za sobą naprawdę dużo egzaminów i tylko z nią zdałam. Jazdy oczywiście prowadzi profesionalnie ,z humorem i pasją.

 19. Patrycja to super instruktorka, bezstresowo wytłumaczy co i jak, solidnie i krok po kroku, za każdą lekcją, utrwalają się dobre nawyki jazdy. Wykłady u Pana Adama są luzie, wszystko było wytłumaczone solidnie, od podstaw, ale też zwięźle i z poczuciem humoru 🙂 Uczyłam się w 2 innych szkołach i ta była zdecydowanie najlepsza pod względem zarówno atmosfery jak i nauki. Zdawałam 7 razy gdy jeszcze uczyłam się w innych szkołach, po kursie u oskroys udało się za pierwszym podejściem.

Dodaj swoją opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

OSK ROYS W LICZBACH

 • 1 miejsce wśród
  zdawalności egzaminów *
 • 16 lat doświadczenia
  w nauce jazdy
 • 14+ okrążeń kuli ziemskiej
  z kursantami
 • 2800+ zadowolonych
  kursantów ośrodka

* Wynik za I połowę 2014 dla ośrodków szkolenia kierowców w Żorach obsługujących w tym terminie powyżej 10 kursantów, zdających egzamin praktyczny i teoretyczny kategorii B.
Na podstawie danych WORD Katowice, źródło: Urząd Miasta w Żorach.