car2

Opinie kursantów

 1. Dziś zdałem egzamin praktyczny za pierwszym razem.Jestem mega szczęsliwy i bardzo dziękuję Pani Patrycji za świetne przygotowanie.W 100% polecam tę szkołę!

 2. Bardzo dobre przygotowanie do egzaminu zarówno teoretycznego jak i praktycznego. Dzięki Pani Patrycji zdane za pierwszym razem. Polecam wszystkim ten ośrodek! ?

 3. Wczoraj zdalam teorię, a dzisiaj praktykę za pierwszym razem! Jestem bardzo szczęśliwa. Dziękuję Panu Rojkowi oraz Pani Patrycji za poświęcony dla mnie czas i świetne przygotowanie mnie do egzaminów 🙂

 4. Bardzo dziękuję Patrycji i Zdzichowi, jesteście świetni. Dzięki Wam zdałam za pierwszym razem. Miałam bardzo długa przerwę, ale cały kurs od nowa i dziś się udało. Dzięki ???

 5. Świetna szkoła jazdy! Zdałam teorię oraz praktykę za pierwszym razem, dzięki świetnym uwagom i poradom Pani Patrycji i Pani Zdzisława, za które bardzo dziękuję!

 6. Wielkie podziękowania dla Pana Adama, Zdzicha i Pani Patrycji na kursie przyśpieszonym teorię zdałem na 100 % a egzamin praktyczny za pierwszym razem . Najlepsza szkoła jazdy na świecie. Dziękuję jestem wam bardzo wdzięczny.

 7. POLECAM! przygotowanie do egzaminu na poziomie. Pan Adam bardzo wyrozumiały i cierpliwy, myślę, że inni instruktorzy tak samo. Dzięki nauce w OSK ROYS nic mnie nie zaskoczyło na egzaminie, choć na jazdach raz szło mi lepiej a raz gorzej. Koniec końców POLECAAAAAAM!!!!

 8. Bardzo dobre przygotowanie do egzaminu teoretycznego jak i praktycznego. Dzięki Pani Patrycji zdane za pierwszym razem 🙂

 9. Polecam tą szkołę na 100%.
  Dziękuję bardzo panu Adamowi, ponieważ dzieki wykładom zdalem teorie za pierwszym razem a wynik 74/74.
  I dziękuję bardzo pani Joli która nauczyła mnie na jazdach cierpliwości do pieszych i dzięki pani naukom zdalem dzisiaj praktyczny za pierwszym podejściem.

 10. Świetne przygotowanie do egzaminów, serdecznie polecam tą szkołę. Dzięki Pani Patrycji i Pani Joli zdane za pierwszym razem

 11. Teoria i praktyka zdana za pierwszym. Dziękuję Pani Patrycji jak i Panu Adamowi za przygotowania do egzaminów.

 12. Dziękuję Panu Adamowi za nieziemską cierpliwość i przygotowanie do egzaminu 🙂
  Zdane!

 13. Świetne przygotowanie do egzaminu! Przemiła atmosfera na wykładach, jak i na jazdach, a teoria jak i praktyka zdana za pierwszym razem dzięki Panu Adamowi i Pani Joli! W szczególności Pani Joli dziękuje za wytrwałość przy mnie i nauczeniu tego jak powinno się jeździć, wiem ze nie było łatwo, ale udało się haha❤️❤️

 14. Właśnie zdałem egzamin praktyczny chce podziękować pani Joli za wszelką pomoc cierpliwość i miłą atmosferę podczas jazd polecam najlepszy instruktor ❤️?

 15. Dzisiaj zdałam egzamin praktyczny za pierwszym razem.Szkoła Jazdy Pana Adama jest najlepsza.Dziekuję Pani Joli za przygotowanie,cierpliwość wyrozumiałosć,super atmosferę w czasie jazdy.Panu Adamowi dziekuje za wszystkie wykłady na których nie da się nudzić.POLECAM?????

 16. Z czystym sumieniem polecam szkółkę ?Przemiła atmosfera, szybko wyjeżdżone godziny, a egzaminy zdane za pierwszym razem ?? To wszystko zasługa Pani Patrycji, dziękuję!

 17. Bardzo dobra szkoła jazdy!! Bardzo dziękuje Pani Patrycji za cierpliwość i przygotowanie do egzaminu zdane za pierwszym ??

 18. OSK ROYS to najlepszy ośrodek, bardzo polecam. Super atmosfera, instruktorzy mili i bardzo pomocni. Pani Patrycja to złota kobieta, dziękuję jej za świetne przygotowanie do egzaminu, dzisiaj zdane za pierwszym.

Dodaj swoją opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

OSK ROYS W LICZBACH

 • 1 miejsce wśród
  zdawalności egzaminów *
 • 16 lat doświadczenia
  w nauce jazdy
 • 14+ okrążeń kuli ziemskiej
  z kursantami
 • 2800+ zadowolonych
  kursantów ośrodka

* Wynik za I połowę 2014 dla ośrodków szkolenia kierowców w Żorach obsługujących w tym terminie powyżej 10 kursantów, zdających egzamin praktyczny i teoretyczny kategorii B.
Na podstawie danych WORD Katowice, źródło: Urząd Miasta w Żorach.