car2

Opinie kursantów

 1. Egzamin praktyczny zdany za pierwszym razem 🙂
  Dziękuje Panu Krzysztofowi za wspaniałe przygotowanie do egzaminu i świetną atmosferę podczas kursu.
  Polecam serdecznie !

 2. Praktyczny egzamin zdany za pierwszym razem 😀
  Dziękuję Panu Adamowi za super przygotowanie do egzaminu serdecznie polecam wszystkim tą szkołę jazdy!

 3. Ekzamin praktyczny zdany za pierwszym razem.
  Dziękuję bardzo Pani Joli za przygotowanie do egzaminu
  Polecam serdecznie!

 4. Wielkie dzięki za tak wspaniałe przygotowanie do Egzaminu, pewność siebie na drodze i wiedzę jaką u was dostałem wpłynęła pozytywnie zarówno na egzamin jak i dalsze bezpieczne poruszanie się w ruchu drogowym 🙂 Dziękuję wspaniałej Pani instruktor Patrycji jak i Panu Adamowi, tutaj nie ma już czego życzyć… Po prostu oby tak dalej. Pozdrawiam cały zespół .

 5. Ekzamin praktyczny zdany za pierwszym razem. Dziękuję pani Joli za świetne przygotowanie do egzaminu i polecam tą szkołę jazdy!

 6. Wielkie podziękowania dla Pana Roberta przede wszystkim za spokój, miłą atmosferę i profesjonalizm. Pan Robert wierzył we mnie bardziej niż ja w siebie ? Dzięki temu i ja uwierzyłam, że dam radę. I dałam! Egzamin praktyczny zdany za drugim razem. Polecam z całego serca.

 7. Egzamin praktyczny zdany za pierwszym razem. Dziękuje Pani Jolancie za świetne przygotowanie do egzaminu i przyjemną atmosferę podczas jazd.☺️

 8. Egzamin praktyczny zdany za pierwszym razem. Dziękuję Panu Adamowi za bardzo dobre przygotowanie do egzaminu ..za profesjonalizm..spokój..miłą atmosferę…wytrzymalość. Za wiarę we Mnie i moje możliwości… Serdecznie polecam OSK Rojs !!!SA NAJLEPSI!!!!!

 9. Egzamin praktyczny zdany za pierwszym. Dziękuję bardzo Pani Patrycji za wspaniale przygotowanie oraz miłą atmosferę podczas jazd ? Bardzo polecam szkółkę.

 10. Egzamin praktyczny zdany za pierwszym! Polecam panią Patrycję z całego serca, świetne przygotowanie do egzaminu i wspaniała atmosfera.

 11. Egzamin praktyczny zdany za pierwszym razem. Bardzo dziękuję Pani Joli za przygotowanie, cierpliwość i świetną, życzliwą atmosferę. Jeśli ktoś się zastanawia jaką szkołę jazdy wybrać, polecam właśnie OSK Roys.

 12. Wielkie dzięki Pani Joli za pomoc w przygotowaniu do egzaminu cierpliwość oraz przyjemną atmosferę podczas jazd. ?

 13. Egzamin praktyczny zdany za pierwszym razem dziekuje Pani Patrycji za przygotowanie i cierpliwość.
  Wspaniała szkoła i intrusktorzy polecam

 14. Egzamin praktyczny zdany dzięki Pani Joli która super przygotwała mnie do egzaminu , jej wskazówki są bardzo przydatne miło było Panią poznać dziękuję jeszcze raz Patrycja M. Pozdrawiam bardzo

 15. Egzamin praktyczny ZDANY za pierwszym razem?. Dziękuję pani Patrycji za przygotowanie, cenne wskazówki, cierpliwość oraz super atmosferę podczas jazd?. Polecam serdecznie!

 16. Egzamin zdany dziś za 1 razem:))) Pięknie dziękuję Pani Patrycji za wsparcie pełen profesjonalizm i fantastyczne przygotowanie do egzaminu:))) Polecam każdemu ?

 17. Egzamin teoretyczny i praktyczny zdany za 1 razem. Dziękuję Panu Robertowi i Pani Joli za przygotowanie do egzaminu,profesjonalizm,cenne wskazówki i super atmosferę podczas jazd. Wspaniałą szkoła. Polecam każdemu OSK Roys.

 18. Serdecznie polecam tą szkołę nauki jazdy , zdane wszystko za 1 razem , dziękuję Pani Joli, Panu Zbyszkowi, Panu Andrzejowi : dawali cenne wskazówki i była super atmosfera.
  Polecam OSK ROYS

 19. Egzamin praktyczny zdany z pierwszym razem. Dziękuję Pani Patrycji za świetne przygotowanie do egzaminu oraz przyjemną atmosferę podczas jazd.
  Polecam serdecznie!

Dodaj swoją opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

OSK ROYS W LICZBACH

 • 1 miejsce wśród
  zdawalności egzaminów *
 • 16 lat doświadczenia
  w nauce jazdy
 • 14+ okrążeń kuli ziemskiej
  z kursantami
 • 2800+ zadowolonych
  kursantów ośrodka

* Wynik za I połowę 2014 dla ośrodków szkolenia kierowców w Żorach obsługujących w tym terminie powyżej 10 kursantów, zdających egzamin praktyczny i teoretyczny kategorii B.
Na podstawie danych WORD Katowice, źródło: Urząd Miasta w Żorach.