car2

Kilka słów o nas

logo OSK ROYSOSK ROYS założył Adam Rojek – nauczyciel i instruktor nauki jazdy, który za namową uczniów, przyjaciół oraz zadowolonych kursantów, postanowił spełnić swoje marzenia i otworzyć własny ośrodek szkolenia kierowców w Żorach.

Szkoła nauki jazdy ROYS gwarantuje wysoką jakość szkolenia, co owocuje najwyższą pośród liczących się w Żorach ośrodków zdawalnością kursantów na egzaminie państwowym. OSK ROYS zdobywając coraz większe uznanie wśród nowych kursantów stał się znaną i cenioną szkołą jazdy w Żorach. Warto przeczytać opinie kursantów na temat naszej szkoły.

Jeśli chcesz nauczyć się jeździć dobrze i bezpiecznie, ośrodek, w którym się szkoliłeś nie spełnił Twoich oczekiwań lub masz problem ze zdaniem egzaminu – ZAPRASZAMY DO NAS!
Przyjdź i przekonaj się sam!

1

Adam Rojek

Jest właścicielem ośrodka szkolenia kierowców już od 14 lat i instruktorem z 15-letnim doświadczeniem. Doskonały nauczyciel – mówią o nim że ma anielską cierpliwość i diabelską skuteczność! Swoje pasje realizuje w pracy, dzięki temu, że może uczyć i jednocześnie mieć stały kontakt z ludźmi.

OSK ROYS W LICZBACH

 • 1 miejsce wśród
  zdawalności egzaminów *
 • 16 lat doświadczenia
  w nauce jazdy
 • 14+ okrążeń kuli ziemskiej
  z kursantami
 • 2800+ zadowolonych
  kursantów ośrodka

* Wynik za I połowę 2014 dla ośrodków szkolenia kierowców w Żorach obsługujących w tym terminie powyżej 10 kursantów, zdających egzamin praktyczny i teoretyczny kategorii B.
Na podstawie danych WORD Katowice, źródło: Urząd Miasta w Żorach.