car2

Opinie kursantów

 1. Polecam naukę w tej szkole! Na wykładach fantastyczna atmosfera – dzięki Panu Adamowi.
  Ogromne podziękowania dla Patrycji najlepszej instruktorki – pełen profesjonalizm i zaangażowanie. Jazdy z Patrycją to sama przyjemność i co najważniejsze zdane za pierwszym razem!!! 🙂
  Pełna klasa w przygotowaniu do egzaminu teoretycznego jak i praktycznego!

 2. Serdecznie polecam Ośrodek OSK Roys. Dzięki profesjonalnemu podejściu Pani Patrycji egzamin zdałem za pierwszym razem.
  Dziękuje i Pozdrawiam 🙂

 3. Przygotowanie do egzaminu teoretycznego jak i praktycznego profesjonalne, tłumaczenia jazdy, zagadnien bezbłędne, wszystko zdane za pierwszym, bardzo polecam OSK ROYS!

 4. Bardzo polecam OSK Roys.
  Jazdy w przemiłej atmosferze z Panem Krzyśkiem i wszystko super wytłumaczone a egzamin zdany za pierwszym razem 🙂
  Dziękuje Krzysiu za przygotowanie 🙂

 5. Polecam! Przygotowanie z OSK Roys pozwoliło mi zdać egzamin wewnętrzny oraz państwowy za pierwszym razem 🙂 Jazdy z Panią Patrycją przebiegają w spokojnej i miłej atmosferze 🙂

 6. Najlepszy ośrodek! A pani Patrycja wyszkoliła mnie perfekcyjnie, dzięki niej zdałam za pierwszym razem za co bardzo dziękuje. Miłe towarzystwo i swobodna atmosfera sprzyjała nałce. Dziękuje!

 7. Polecam OSK Roys. Na wykładach super atmosfera, a jazdy z Panią Patrycją są rewelacyjne 🙂 . Zdałam za 1 razem 🙂 . Dziękuje bardzo i pozdrawiam.

 8. Serdecznie polecam Ośrodek OSK Roys! Przygotowanie teoretyczne jak i praktyczne do egzaminu na wysokim poziomie. Dbałość o szczegóły na szkoleniu, pełen profesjonalizm, zaangażowanie i podejście do kursanta zasługują na szczególne wyróżnienie. Dziękuję i pozdrawiam Panią Asię!.

 9. Serdecznie polecam ośrodek osk roys!!! A w szczególności panią Partycje przygotowała mnie do egzaminu praktycznego bardzo profesjonalnie zdane za pierwszym razem polecam i pozdrawiam.

 10. Najlepsi!!! Dzięki Patrycji zdane za 1 razem a strach przed samochodami juz po 1 godzinie zamienił sie w wielką miłość do jazdy 🙂 DZIĘKUJĘ!!!

Dodaj swoją opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

OSK ROYS W LICZBACH

 • 1 miejsce wśród
  zdawalności egzaminów *
 • 10 lat doświadczenia
  w nauce jazdy
 • 8+ okrążeń kuli ziemskiej
  z kursantami
 • 1500+ zadowolonych
  kursantów ośrodka

* Wynik za I połowę 2014 dla ośrodków szkolenia kierowców w Żorach obsługujących w tym terminie powyżej 10 kursantów, zdających egzamin praktyczny i teoretyczny kategorii B.
Na podstawie danych WORD Katowice, źródło: Urząd Miasta w Żorach.