car2

Opinie kursantów

 1. Egzamin teoretyczny i praktyczny zdany za 1 razem. Bardzo dziękuję pani Joli i pani Patrycji za przygotowanie do egzaminu. Polecam serdecznie!

 2. Bardzo dziękuje za przygotowanie do Egzaminu a szczególnie Pani Joli dzięki której udało mi się zdać za pierwszym razem.

 3. Bardzo miła i przyjazna atmosfera. Bardzo dziękuję za szybkie i skuteczne przygotowanie do egzaminu. Zdane za pierwszym.

 4. Na instruktora który mnie bardzo dobrze przygotuje do egzaminu nie mogłam lepiej trafić, dziękuje bardzo pani Jolu i polecam z całego serca. Zdane za pierwszym razem

 5. Wszystkie egzaminy zdane za pierwszym razem. Bardzo dziękuje Panu Adamowi za idealne przygotowanie teoretyczne oraz Patrycji za świetne przygotowanie praktyczne. Polecam!

 6. Profesjonalne przygotowanie do jazdy ze zwracaniem uwagi na szczegóły. Praktyka zdana za pierwszym razem.

 7. Polecam OSK Roys. Egzamin praktyczny i teoretyczny zdałem za pierwszym razem.
  Pan Adam i Pani Patrycja dawali mi bardzo cenne wskazówki. Na zajęciach panowała miła atmosfera.

 8. Egzamin teoretyczny i praktyczny zdany za pierwszym razem! Dziękuję Pani Joli za świetne przygotowanie i miłą atmosferę podczas jazd. Polecam serdecznie!

 9. dzięki wielkie Patrycja:) wszystkie trasy przed egzaminem przećwiczone, egzamin bez niespodzianek:) polecam:)

 10. Egzamin praktyczny zdany z pierwszym razem. Dziękuję Pani Patrycji za świetne przygotowanie do egzaminu.
  Polecam serdecznie!

 11. Wszystkie egzaminy za 1 razem! Dziękuje bardzo pani Joli za przygotowania do egzaminu. Polecam serdecznie.

 12. Dziękuję bardzo Panu Adamowi za dobre przygotowanie teoretyczne oraz pani Patrycji za świetne przygotowanie praktyczne. Polecam!

 13. Egzamin praktyczny oraz teoretyczny zdany za pierwszym Razem. Dziękuje panu Adamowi za przygotowanie teoretyczne a pani Patrycji za przygotowanie praktycznie !!

 14. Z całego serca polecam OSK ROYS. To najlepsza szkoła jazdy w Żorach. Wykłady są prowadzone przez pana Adama w sposób zrozumiały, tak że wiedza zostaje w głowie jeśli tylko ktoś chce się nauczyć. Nauka praktyki przebiegała w przyjemnej atmosferze. Pani Patrycja to najlepsza instruktorka jaką można mieć. Świetnie przygotowuje kursanta, pokazując błędy i przede wszystkim w prosty sposób uczy jak sobie z nimi radzić. Dzięki niej na egzaminie dobrze wiedziałam czego się spodziewać, bo podczas jazd byliśmy chyba w każdym możliwym na egzaminie miejscu. Polecam!

Dodaj swoją opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

OSK ROYS W LICZBACH

 • 1 miejsce wśród
  zdawalności egzaminów *
 • 16 lat doświadczenia
  w nauce jazdy
 • 14+ okrążeń kuli ziemskiej
  z kursantami
 • 2800+ zadowolonych
  kursantów ośrodka

* Wynik za I połowę 2014 dla ośrodków szkolenia kierowców w Żorach obsługujących w tym terminie powyżej 10 kursantów, zdających egzamin praktyczny i teoretyczny kategorii B.
Na podstawie danych WORD Katowice, źródło: Urząd Miasta w Żorach.