car2

Opinie kursantów

 1. Bardzo polecam szkołę jazdy Roys, siostra mi ją poleciła, jestem bardzo wdzięczna, próbowałam swoich sił 11 lat temu, niestety poddałam się, bo nie czułam się dostatecznie pewnie za kierownicą. Tym razem było inaczej, Pan Adam bardzo zrozumiale prowadził wykłady, wiele rzeczy, których nie rozumiałam rozwiazując testy czy czytając książkę, po wykładach były bardzo jasne i zrozumiałe, dzięki czemu teorie zdałam za pierwszym razem. Jeśli chodzi o naukę jazdy, serdecznie dziękuję za cierpliwość, super atmosferę i przekazaną wiedzę. Byłam w miejscach, w których później przebiegał egzamin, dzięki czemu nie byłam niczym zaskoczona, egzamin zdany za pierwszym razem. Bardzo dziękuję Panu Adamowi oraz naprawdę bardzo gorąco polecam ten ośrodek wszystkim przyszłym kierowcom:)

 2. Polecam ośrodek szkolenia Roys, wyklady są prowadzone przez Pana Adama bardzo zrozumiale, bardzo pomagają zrozumieć to co nie jest jasne po przeczytaniu książki. Nauka jazdy była prowadzona w bardzo serdecznej atmosferze, na jazdach byłam we wszystkich miejscach, w których jechałam później na egzaminie dzięki temu nic nie mogło mnie zaskoczyć. Po zdaniu egzaminu po przejściu całego kursu bez większych obaw wsiadłam do swojego samochodu. Z całego serca bardzo dziękuję za przygotowanie do egzaminu teoretycznego i praktycznego, oba zdane za pierwszym razem, co było wynikiem dobrego przygotowania.

 3. Polecam z Całego serca Teoria i Praktyka za pierwszym bez jakich kolwiek problemów. Dziekuje za przygotowanie do egzaminu teoretycznego i za przygotowanie do praktycznego. Polecam.

 4. Egzamin praktyczny oraz teoretyczny zdany za pierwszym Razem. Dziękuje za super przygotowanie do egzaminu i przyjazną atmosferę! Polecam serdecznie

 5. Ogromne podziękowania dla Pana Zbyszka za przygotwanie do egzaminu praktycznego. Wszystkie uwagi były prosto w punkt i przez to udało mi się zdać za pierwszym razem. Wykłady prowadzone przez Pana Adama również były bardzo przydatne i łatwe do zrozumienia oraz zapamiętania. Serdecznie polecam!

 6. Zdane ! Polecam OSK ROYS. Wykłady jak i jazdy w bezstresowej i miłej atmosferze! Dziękuję panu Adamowi za przygotowanie teoretyczne oraz panu Andrzejowi i Zbyszkowi za przygotowanie praktyczne????

 7. Wszystko zdane z pierwszej próby. Dziękuje panu Adamowi za zdalne wykłady dobrze przygotowywujące do teorii i panu Andrzejowi za jazdy w dobrej atmosferze oraz dobrze przekazanej wiedzy.

 8. Witam polecam roys szkole. Testy za pierwszym razem praktyka za pierwszym razem zdane. Dziękuję Panu Andrzejowi za przygotowanie do egzaminu, Panu Adamowi za teorie. Gorąco polecam. Pozdrawiam.

Dodaj swoją opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

OSK ROYS W LICZBACH

 • 1 miejsce wśród
  zdawalności egzaminów *
 • 16 lat doświadczenia
  w nauce jazdy
 • 14+ okrążeń kuli ziemskiej
  z kursantami
 • 2800+ zadowolonych
  kursantów ośrodka

* Wynik za I połowę 2014 dla ośrodków szkolenia kierowców w Żorach obsługujących w tym terminie powyżej 10 kursantów, zdających egzamin praktyczny i teoretyczny kategorii B.
Na podstawie danych WORD Katowice, źródło: Urząd Miasta w Żorach.